Související zápasy

125_20240312_115337.jpg
1141_20240326_092703.jpg

Náročný týden se nám výsledkově ani herně nepovedl

Dva zápasy během čtyřech dnů pořádně prověřily fyzický fond všech hráčů. Bohužel současně i zatížily naše konto obdržených branek ve skóre.

MFK Chrudim - FK Čáslav 7:0 (2:0)

Chrudim se pohybuje na nejvyšších příčkách naší tabulky a po celý zápas to bylo na hřišti znát. Velký rozdíl v individuálních dovednostech a přesnosti přihrávek přinesl tento pro nás nelichotivý výsledek. Na zisk míče jsme se hodně nadřeli, ale nikdy jsme si ho moc dlouho neužili. K bráně domácích jsme se dostávali velmi sporadicky a navíc jsme v zakončení nebyli nebezpeční. Od ještě většího debaklu nás uchránil dobrými zákroky Bohouš Bednář v naší bráně.

Sestava FK Čáslav: Bednář - Novotný, Vavřina, Suchomel (41. Vedral), Machotka, Kříž, Schwarzkopf (58. Pauš), Ozank (72. Ozank), Zavadil, Svoboda (41.Chloupý), Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!

ČAFC Praha - FK Čáslav 6:1 (3:0)

Podle postavení týmů v tabulce to měl být vyrovnaný zápas. Velký vítr s mírným deštěm, ale nefoukal do našich plachet.

Domácí hráči nás od začátku důrazem a silou v osobních soubojích přetlačovali a z každé pozice se snažili o zakončení. My jsme se nedokázali prosadit naší kombinační hrou a tak jsme často pouze sledovali, co s námi provádí náš soupeř.

Náš zmar nastartovalo zranění a vynucené střídání pilíře naší obrany, kapitána Vavřiny. Pokračoval třemi obdrženými brankami během pěti minut. Následovala vlastní branka a námi neproměněná penalta za sražení Chloupého.

Asi nejpovedenějším momentem byl průnik Novotného, který si udělal z třech hráčů domácího týmu slalomové tyčky a míč poslal přesně k tyči. Čestný úspěch určitě není náplastí na náš nepovedený výkon.

Branka FK Čáslav: 70. Novotný Lukáš (Kamčák)

Sestava FK Čáslav: Bednář - Pauš, Vavřina (41. Suchomel, 54. Zavadil), Ozank, Novotný, Chloupý, Kříž, Rajchman, Schwarzkopf, Vedral (41. Svoboda), Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!