125_20240312_115337.jpg
198_20220210_082136.jpg

Nedělní zápas A-týmu opět zrušen, kombinovaný tým nastoupí v sobotu

Ani o tomto víkendu se fotbalisté Čáslavi nestřetnou s třetiligovým soupeřem. „V klubu FK Pardubice je na a-tým z rozhodnutí Krajské hygienické stanice Pardubického kraje stále vyhlášena karanténa. Jelikož jsme do nedělního utkání počítali s využitím hráčů širšího kádru áčka, kteří jsou nyní bohužel v karanténě, jsme nuceni zápas zrušit,“ uvedl Lukáš Ouředník z FK Pardubice.

„Pro nás je to další komplikace, ale letošní zimní příprava je v těchto ohledech specifická,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

V sobotu v 10 hodin dopoledne měla na umělé trávě v Kutné Hoře vyběhnout proti rezervě Českého Brodu juniorka Čáslavi. „Do zápasu nakonec vyšleme kombinovaný tým áčka a juniorky. Alespoň některým hráčům tak zajistíme zápasové zatížení. Ostatní budou mít opět individuální tréninkový plán,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Příští zápas:

Sobota 12.2. 2022, Čáslav (komb.) - Český Brod B od 10:00 hod. na UMT v Kutné Hoře.