247_20220322_152324.jpg

Nejsme lhostejní k životnímu prostředí, máme klubové nicknack kelímky

Jednorázové kelímky znečišťují prostředí. Co víc, jejich úklid a zpracování stojí čas a peníze. Ve spolupráci s restaurací Na Hřišti ve sportovním areálu Vodranty přichází FK Čáslav s novinkou, a tou jsou vratné plastové kelímky – jsme ohleduplní k přírodě i lidem okolo.

Sportovní příznivci tak od neděle 27. března (utkání A-týmu Čáslav - Benátky od 15 hodin, pozn. aut.) dostanou pivo a nealko nápoje pouze do vratných plastových kelímků. Za každý kelímek zaplatí zákazník v restauraci zálohu ve výši 50 korun. Pokud jej vrátí během sportovního utkání, obsluha jej vymění za nový nebo vrátí peníze.

Zrušení jednorázových plastových kelímků je vstřícným krokem k ochraně životního prostředí ve smyslu boje proti zvyšování produkce odpadních plastů.

Originální kelímky s klubovým logem k významnému výročí 120 let od založení fotbalu v Čáslavi budou k dostání od příštího týdne i v našem e-shopu.