ČÁSLAVFK Orlicko
ne 24. 9. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 15 C, 8. kolo

937_20230926_111546.jpg

Nekvalitní terén vyhovoval více hostům

Tým Orlicka svými výsledky avizoval velmi dobrou obrannou činnost. Před naším zápasem neinkasoval ve třech po sobě jdoucích utkáních. Svou sérii si prodloužil k naší neradosti i v Čáslavi.

FK Čáslav - FK Orlicko 0:1 (0:0)

Hodnocení trenérů:

"I když terén nebyl kvalitní snažili jsme se hrát a kombinovat po zemi. Hosté si od zadu nic nekomplikovali a po zisku hráli většinou okamžitě dlouhé míče. My jsme od vlastní brány trpělivě, někdy až zdlouhavě rozehrávali. Bohužel se nám nedařila návaznost na přechod do středové řady. Několik šancí jsme si vypracovali, ale scházel klid při zakončení. Kvality Tondy Fliegera jsou známé, takže měl na sobě stále svého osobního strážce.

Po většinu hrací doby jsme se snažili překonat obranný val soupeře a dát branku. Šťastnější byl ovšem náš protivník. Míč po rohovém kopu poslal hlavou do naší brány jeden z hráčů Orlicka v poslední minutě zápasu. Dvouminutové nastavení už nic neřešilo."

FK Čáslav:
Bednář - Machotka, Ozank, Vavřina, Novotný, Vedral, Zavadil, Kříž, Kosolapchenkov (73. Pauš), Kunášek (62. Houdek), Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!