Nová osa týmu se stala základem vítězství v Církvici

Pořádná fotbalová šichta začala mladším žákům čáslavského béčka na začátku 22. kalendářního týdne, kdy se jim ve čtyřech dnech sešly tři mistrovské zápasy. Po vítězném klubové derby v poměru 3:1 zavítaly v úterý 30. května do Církvice.

Církvice/Nové Dvory – FK Čáslav B 4:7 (3:3)

Hráči Čáslavi začali utkání na hřišti v Církvici ve velkém stylu, a když po pěti minutách vedli už o dva góly, vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Opak byl pravdou. Sdružený tým Církvice/Nové Dvory přečkal několik šancí soupeře a sám začal 'kousat'. Na konci prvního poločasu se tak dílčí výsledek vrátil do nerozhodného stavu.

O přestávce vytvořil čáslavský trenér L. Hájek novou osou týmu: stoperka L. Hájková, střední záložník V. Vondra a hrotový útočník S. Semínko. A byla to dobrá volba. Vysunutí dopředu 'nakoplo' S. Semínka k rozdílovému hattricku, po kterém si už hosté udrželi snaživého protivníka na distanc.

Velmi náročnou sérii tří zápasů ve čtyřech dnech ukončí mladší žáci Čáslav B ve čtvrtek 1. června od 18 hodin doma s Paběnicemi.

Branky a asistence Čáslavi B: T. John (V. Vondra) - 0:1, V. Vondra (T. John) - 0:2, V. Vondra (J. Čech) - 1:3, S. Semínko (T. John) - 3:4, S. Semínko (bez asistence) - 3:5, S. Semínko (V. Vondra) - 4:6, D. Lebeda (V. Vondra) - 4:7. Rozhodčí: J. Šanda. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: J. Šouba - R. Cunningham, S. Semínko, M. Černý - T. John, L. Hájková, V. Vondra - J. Čech. Průběžně střídali: P. Zelený, D. Lebeda, J. Paula. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Bratčice - Suchdol 0:6, Čáslav A - Kutná Hora B 2:4, Malín/Hlízov - Paběnice 2:2, Vrdy - Uhlířské Janovice (úterý 6. června od 17.00 hodin).