ČÁSLAVTupadly
0:1
ne 2. 4. 2023 14:00 @ Čáslav, Vodranty - UMT, STARŠÍ ŽÁCI, 18. kolo

Nové dresy v jarní premiéře s Tupadly štěstí nepřinesly

V nových dresech vstoupily do jarní části mistrovské fotbalové sezony starší žákyně Čáslavi. Vítězný křest jim ale v neděli 2. dubna na umělé trávě nedopřály, protože nedokázaly odpovědět na jediný gól tupadelského T. Peroutky z desáté minuty.

FK Čáslav dívky – TJ Star Tupadly 0:1 (0:1)

Střeleckou nemohoucnost, která pokračovala od generálky se sdruženým týmem Malín/Hlízov, dokumentovala hned v úvodu utkání E. Panýrková. Ta sice ve vyložené šanci chtěla míč usměrnit po zemi k tyči, ale vůbec netrefila 'zařízení'. Osamocená před brankářem J. Hlavou při dorážce neuspěla ještě v prvním poločase ani K. Bělohlávková. Náznaky několika dalších příležitostí domácího týmu pak vyřešil pozičně dobře hrající stoper J. Buřič.

„Snad to bude příště lepší a po dvou zápasech už zase vstřelíme nějaký gól. Nejlépe vítězný,“ přál si před zápasem s Chotusicemi čáslavský trenér Luboš Hájek.

Rozhodčí: J. Šanda. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, A. Vrabcová, K. Volencová - L. Vokounová, I. Ondráčková, E. Panýrková, N. Levinská - Kar. Rozsypálková. Průběžně střídaly: A. Drážková, N. Veselá, E. Bednářová, L. Hájková, M. Kombercová, J. Brychtová, N. Lavická. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Chotusice - Zbraslavice 10:0, Nové Dvory/Církvice - Bratčice 1:4, Křesetice/Malešov B - Sázava 2:13, Záboří nad Labem - Kutná Hora B 0:18, Malešov/Křesetice A - Suchdol 0:5, Uhlířské Janovice - Malín/Hlízov (pondělí 8. května od 15.00 hodin).