ČÁSLAVUHLÍŘSKÉ JANOVICE
4:2(2:0)
ne 13. 3. 2022 10:00 @ UMT Čáslav, Přípravné utkání

Novým hráčkám se dařilo, pomohly porazit uhlíře

Tři nové tváře v sestavě čáslavských fotbalistek se představily v neděli 13. března v přátelském zápase s uhlířskojanovickými mladšími žáky. I díky jejich výraznému přičinění děvčata na umělé trávě zvítězila a zůstala v zimní přípravě zatím stoprocentní.

FK Čáslav – FK Uhlířské Janovice 4:2 (2:0)

J. Kapková z Křesetic se postavila mezi tyče, E. Kolářová z kutnohorské Sparty skórovala a A. Vrabcová z Tupadel, která si za Čáslav zahrála už podruhé, byla nejlepší hráčkou utkání. „Všechny do týmu zapadly a určitě by pro nás byly posilou. Jejich příchod vypadá reálně, dvě holky by k nám dokonce měly přestoupit už v brzké době,“ naznačil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Do střelecké listiny se zapsaly také dvě zkušené stálice - dvakrát se trefila N. Levinská a gól přidala i E. Panýrková, když přešla přes tři protihráče a chladnokrevně svou akci zakončila.

Do zápasu proti uhlířům zasáhlo devatenáct dívek, každá odehrála minimálně třicet minut! „Těší mě velký zájem. Navíc je fajn sledovat, jak holky fotbal baví a snaží se v něm zlepšovat,“ radoval se Luboš Hájek s tím, že by si přál, aby jim to vydrželo co nejdéle.

Branky a asistence Čáslavi: N. Levinská (K. Bělohlávková) - 1:0, N. Levinská (bez asistence) - 2:0, E. Panýrková (M. Kombercová) - 3:1, E. Kolářová (bez asistence) - 4:1. Rozhodčí: M. Matz. Hrací doba: 2x 40 minut.

Čáslav dívky: J. Kapková - M. Kombercová, I. Ondráčková, A. Drážková - K. Bělohlávková, E. Panýrková, L. Hájková - J. Brychtová, N. Levinská. Průběžně střídaly: V. Vránová, A. Vrabcová, N. Veselá, P. Havránková, E. Skaláková, E. Kolářová, S. Svobodová, E. Vilímová, N. Lavická, R. Cunningham. Trenér: L. Hájek.