154_20240611_111544.jpg
809_20230626_100823.jpg

Okresní finále jsme odehráli s nejmladším týmem

V sobotu jsme se zúčastnili okresního finále starších přípravek v Suchdole. Jelikož o rok starší hráči z kategorie U11 hráli ve stejný čas krajské finále, tak jsme jakožto mladší tým starší přípravky U10 zastupovali FK Čáslav. Přestože jsme šli do turnaje s nejmladším týmem v turnaji, tak jsme v základní skupině byli suverénní a nepoznali jsme porážku a postoupili jsme do finálové skupiny, kde jsme se o bednu utkali s týmy z Vrdů, Sázavy a s týmem Kutné Hory „A“ (ročník 2012).

Ve finálové skupině bylo tempo o poznání rychlejší a hra kvalitnější. S týmem Vrdů se nám podařilo zvítězit, ale bohužel s týmy ze Sázavy a Kutné Hory „A“ nikoliv. I přes to, že jsme nevyhráli zbylá dvě utkání, tak hráče musím pochválit, protože předvedli skvělé a odmakané výkony, kdy jsme za mě byli v obou utkání byli lepším týmem, ale bohužel jsme neproměňovali vyložené šance a soupeř nás trestal z každé příležitosti. Pro takto mladé hráče je to velice frustrující, když jste lepší, jste stále na míči a máte šance a pak dostanete z ojedinělých střel branku.

I přes to, že jsme se umístili na třetím místě, tak jsem s naším projevem a herními dovednostmi, které jsme předvedli, spokojený. Konec další sezóny je před námi, a proto bych chtěl poděkovat hráčům, rodičům i trenérům za jejich spolupráci a chuť se neustále zlepšovat. Je vidět, že hráči dělají obrovské pokroky a to mě na tom baví!

Čáslav: Dudych, Vacek, Feri, Černý, Spěvák, Hortenský, Rejthárek, Bureš, Žemba, Roubíček, Čertek, Novák.