240_20220316_111828.png

Oslavy 120 let fotbalu v Čáslavi nabídnou dvoudenní program

V letošním roce slaví fotbalový klub v Čáslavi významné jubileum, a to 120 let od svého založení! Fotbalový klub připravil dvoudenní oslavy, které začnou v pátek 24. června a potrvají do soboty 25. června 2022. Oslavy vyvrcholí charitativním utkáním staré gardy Čáslavi proti týmu osobností z řad herců, sportovců REAL TOP PRAHA.

Již nyní je znám souhrnný program oslav. Podívejte se, co vás bude v čáslavských Vodrantech o červnovém víkendu čekat:

Pátek, 24. června:

Letní kino – promítání filmu Vyšehrad:FYLM  (hlavní stadion FK Čáslav)

Vernisáž výstavy historie fotbalu v Čáslavi (budova se zázemím FK Čáslav + restaurace)

Přátelské setkání bývalých hráčů a funkcionářů čáslavské kopané (budova se zázemím FK Čáslav + restaurace)

Sobota, 25. června:

Zápasy mládeže FK Čáslav (hlavní stadion FK Čáslav + hřiště s atletickou dráhou)

Utkání staré gardy s REAL TOP PRAHA (hlavní stadion FK Čáslav)

Večerní hudební zábava s kapelou 4G (prostor u restaurace)

Po oba dva dny bohatý kulturní a zábavný program, jehož přesnou náplň představíme na webu v dubnu 2022.