Malešov/Křes AČÁSLAV
3:6
so 27. 5. 2023 10:00 @ Malešov, STARŠÍ ŽÁCI, 26. kolo

Osvěžující byly v Malešově nanuky a první poločas

Z pohledu sdruženého týmu Malešova a Křesetic prospaný první poločas výrazně pomohl čáslavským starším žákyním k dalšímu tříbodovému zisku. Ty ani nemusely předvést mimořádný výkon, stačilo jen trestat hrubé chyby soupeře.

Malešov/Křesetice A – FK Čáslav dívky 3:6 (0:5)

Luxusní pětigólový náskok a ještě k tomu tři nastřelené tyče, to byl před začátkem druhé půle dobrý důvod k tomu, aby fotbalistky Čáslavi zápas v klidu dohrály a vyzkoušely si třeba i to, co si jindy nedovolí. Pohoda z jejich kopaček se ale po přestávce vytratila, nebo si spíš myslely, že to dál půjde samo. Přestaly být aktivní a nechaly hrát protivníka. Ten nakonec uhrál přijatelnější výsledek 3:6.

„Ve druhém poločase holky výrazně polevily a působily dojmem, že o výhru už nemohou přijít. To by se nám příště nemuselo vyplatit,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek a následně vyjádřil radost z toho, že se po delším čase dvakrát střelecky prosadila E. Bednářová, odchovankyně malešovského fotbalu. Právě od ní dostali spoluhráčky i kouč po vítězném utkání jahodové nanuky Mrož.

Branky a asistence Čáslavi: E. Bednářová (N. Levinská) - 0:1, N. Levinská (I. Ondráčková) - 0:2, E. Bednářová (bez asistence) - 0:3, E. Panýrková (bez asistence) - 0:4, N. Levinská (bez asistence) - 0:5, M. Kombercová (E. Panýrková) - 1:6. Rozhodčí: J. Svoboda. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, A. Vrabcová, M. Kombercová - L. Vokounová, I. Ondráčková, E. Panýrková, N. Levinská - E. Bednářová. Průběžně střídaly: Kar. Rozsypálková, N. Veselá, R. Cunningham. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Sázava - Uhlířské Janovice 6:1, Nové Dvory/Církvice - Malín/Hlízov 0:3, Suchdol - Bratčice 9:2, Záboří nad Labem - Zbraslavice 1:2, Kutná Hora B - Tupadly 11:1, Křesetice/Malešov B - Chotusice (pátek 16. června od 17.00 hodin).