ZBRASLAVICEČÁSLAV
1:7(1:5)
ne 24. 4. 2022 14:30 @ Zbraslavice, Žáci - starší Okresní přebor skupina A, 13. kolo
307_20220428_115838.jpg

Parádní úvod sebral Zbraslavicím veškeré naděje

Podle ideálního scénáře z pohledu čáslavských dívek se v neděli 24. dubna začalo vyvíjet jejich mistrovské utkání ve Zbraslavicích. Dokonale využily sklon hřiště a příznivý vítr k tomu, aby po deseti minutách vedly nad soupeřem třígólovým rozdílem.

SK Zbraslavice – FK Čáslav dívky 1:7 (1:5)

„Prožili jsme hodně povedený vstup do zápasu. Velice aktivní a nátlakovou hrou jsme zatlačili domácí celek na jeho vlastní polovinu a hlavně jsme dokázali výraznou územní převahu vyjádřit gólově. Tento parádní úvod ovlivnil další vývoj, a i když se s tím Zbraslavice snažily něco udělat, vítězství jsme si vzít nenechali,“ konstatoval čáslavský trenér Luboš Hájek.

Čáslavské dívky se v tomto ročníku okresního přeboru starších žáků s papírově slabšími týmy spíše trápily, ovšem nyní to bylo poprvé jinak. „Po dobrém výkonu jsme dosáhli nejvýraznější výhry a hlavně to konečně bylo celkem v relativním klidu, přestože jsme často střídali. Takhle bych si to představoval pořád,“ usmíval se Luboš Hájek.

Střelecky se po delší době dařilo čtyřgólové N. Levinské, dvě branky přidala E. Panýrková a jednou trefou na minulý hattrick navázala K. Bělohlávková. Pak ještě L. Hájková orazítkovala míčem tyč a A. Vrabcová břevno.

Branky a asistence Čáslavi: N. Levinská (L. Hájková) - 0:1, N. Levinská (A. Vrabcová) - 0:2, K. Bělohlávková (N. Levinská) - 0:3, E. Panýrková (bez asistence) - 0:4, N. Levinská (Kar. Rozsypálková) - 1:5, N. Levinská (L. Hájková) - 1:6, E. Panýrková (bez asistence) - 1:7. Rozhodčí: P. Řezníček. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - M. Kombercová, I. Ondráčková, A. Drážková - L. Hájková, A. Vrabcová, E. Panýrková, K. Bělohlávková - N. Levinská. Průběžně střídaly: E. Skaláková, Kar. Rozsypálková, N. Veselá, V. Vránová, N. Stašová, R. Cunningham, N. Lavická. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Sázava - Nové Dvory 9:1, Záboří nad Labem - Zruč nad Sázavou 0:8, Malešov/Křesetice - Bratčice 1:2, Tupadly - Suchdol/Uhlířské Janovice 0:10.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!