ČÁSLAVFK Admira Praha
ne 12. 5. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, ČDŽ U 15 C, 26. kolo
1202_20240517_112302.jpg

Poctivý výkon jako předpoklad zisku tří bodů z utkání s Admirou Praha

V podzimní části jsme v Praze sehráli na UMT s Admirou vyrovnaný zápas, který skončil spravedlivou remízou. Dlouhé minuty tak vypadal i zápas na UMT v Čáslavi. Rychlý fotbal bez velkých šancí.

FK Čáslav - FK Admira Praha 3:1 (1:0)

Hodnocení trenérů:
„Z našeho pohledu poctivě odehraný zápas. Bylo tam vidět hodně dobrých věcí, které se daří přenášet z tréninkového procesu do zápasové praxe. K tomu jsme přidali nasazení a vůli po vítězství, Od první minuty jsme mohli sledovat nadstandardní individuální výkony pětice našich hráčů. Vavřina, Kosolapchenkov, Vedral, Rajchman a Schwarzkopf se zřejmě do zápasu skvěle vyspali. Ostatní naši borci svůj výkon postupně zlepšovali a je z toho zasloužené vítězství.“

Branky FK Čáslav:

35. nepřímý kop poslal Vavřina za obranu, kde se prosadil aktivní Schwarzkopf, znovu následovala salta ala Šáňa, 1:0

53. vysoký míč od Vavřiny zamotal ruce brankáři hostů a nakonec skončil v bráně, 2:0

77. Jeřábek byl rychlejší než vybíhající gólman, krátkou kličkou se uvolnil a levou nohou poslal míč do prázdné brány 3:1

Sestava FK Čáslav: Bednář - Svoboda, Vavřina, Rajchman, Machotka (59. Novotný), Kunášek (65. Pauš), Kosolapchenkov (78. Houdek), Zavadil (59. Chloupý), Vedral (67. ŽK), Kříž (80. Kříž), Schwarzkopf (65. Jeřábek). Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!