125_20240312_115337.jpg
1073_20240123_095449.jpg

Poměřili jsme síly s prvoligovou Bohemkou

Nabídka zahrát si přípravný zápas s týmem z nejvyšší žákovské ligy se neodmítá. Navíc, když jde o tým zvučného jména.

Bohemians Praha - FK Čáslav 3:0 (0:0)

Starší žáci Bohemians Praha byli na soustředění ve sportovním centru v Nymburce a tam jsme vyrazili poměřit si síly s kvalitním soupeřem. Na místa zraněných a nemocných jsme doplnili kádr U15 čtyřmi hráči o rok staršími.

Vyrovnaný první poločas jsme mohli vyšperkovat brankou. V souboji Tonda Flieger versus gólman Bohemians byl Tony rychlejší, přehodil brankáře, bohužel míč skončil na břevně soupeřovy brány.

Hned po přestávce Tonda znovu dvakrát zahrozil, ale ani jeden pokus nebyl úspěšný. Hráči Bohemky postupně zvyšovali aktivitu a naše obranná činnost byla neustále pod tlakem. Obléhání naší brány v posledních 30-ti minutách přineslo tři vstřelené branky našeho soupeře.

Přípravný zápas splnil účel a pro hráče z Čáslavi to bylo zajímavé srovnání s týmem z 1. ligy.

Na promrzlé umělce se hokejovým způsobem prostřídali hráči FK Čáslav: Bednář, Houdek Matěj - Novotný, Ozank, Procházka, Houdek Mikuláš, Rajchman, Flieger, Dražinovský Zavadil, Vedral, Vilímek, Michera, Machotka, Svoboda, Kout, Kosolapchenkov, Chloupý, Šveřepa, Suchomel. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!