Související zápas

FK Čáslav
Středočeská miniligaČÁSLAV
– : –
ne 3. 4. 2022 13:00 @ UMT Vlašim, Turnaj
125_20240312_115337.jpg
267_20220405_103922.jpg

Poměřili síly s pěti soupeři

Kategorie U9 vyrazila na turnaj miniligy do Vlašimi, kde se jim do cesty postavily celky Dynamo České Budějovice, SK Kladno, FCSB Vlašim, SK Benešov, SK Slaný,

Hodnocení turnaje z pohledu trenéra Lukáše Jirků:

"V turnaji, který byl obsazen velice dobrými soupeři, jsme sice nevyniknuli, ale zároveň jsme se úplně neztratili. Sice nás většina soupeřů přehrála a výsledkově jsme prohráli, ale když vezmu v potaz, jaký kluci udělali pokrok za poslední rok, tak jsem na ně pyšný.

Nemohu klukům upřít snahu, kterou během turnaje vynaložili a nemohu se na né zlobit, že jsme dostali spoustu gólů, kdy jsme se snažili o konstruktivní rozehru od brankáře. Je jasné, že mnohdy by bylo jednodušší říct klukům, aby míč odkopnuli a zabránili tak inkasované brance. Tímto směrem se ale na úkor výsledků vydat nechceme. Budeme i nadále pracovat na konstruktivní rozehrávce od brankáře a na hru bez míče.

Kluky jsme nikdy nechtěli příliš svazovat taktickými pokyny, ale když se podívám jak moc některé týmy řeší taktiku obránců a útočníků, tak si říkám jestli to v tomto věku není přehnané. V tomto věku přeci jen nejde o výsledky týmu, ale o pokroky jednotlivců."

Čáslav: Bureš, Černý, Čertek, Franc, Roubíček, Španko, Vacek, Veselý, Žemba. Trenéři Jirků, Kovařík.

Foto z turnaje naleznete zde.