749_20230510_102123.jpg

Pořádali jsme další kolo Středočeské miniligy

Tentokrát jsme se rozhodli vzít pořadatelství Středočeské miniligy na sebe a uspořádali jsme turnaj v Čáslavi. V tomto „projektu“ je několik krajských klubů a trenéři týmů se pak domlouvají kdy a kde se bude hrát. K nám v sobotu zavítali celkem tři týmy: FK Neratovice/ Byškovice, SK Slaný a FK Polaban Nymburk.

Všichni tito soupeři mají velice kvalitní hráče a zápasy s nimi jsou vždy na dobré úrovni.

I přes to, že ne všichni naši hráči momentálně mají takovou kvalitu, aby se konkurenceschopně vyrovnali těmto soupeřům, tak jsme nikoho nenechali doma a hráli všichni a musím je pochválit, že po celý turnaj makali a dřeli.

V prvním utkání proti soupeři z Nymburku jsme po celé utkání byli víceméně lepším týmem a až na jednu pětiminutovou pasáž, kdy hráči vypadli z tempa, tak kluci předvedli pěkné individuální, ale i týmový výkon.

Ve druhém utkání proti soupeři SK Slaný, byla hra vyrovnanější a soupeř, ač kladl velký odpor a ve svém týmu měl velice dobré hráče, tak kluci nakonec dovedli utkání do vítězného konce a ač někteří hráči si zase vyzkoušeli posty, které jim nejsou úplně blízké, tak se s tím popasovali.

To nejlepší nás čekalo na konec. Soupeř z Neratovic přijel pouze s jedním hráčem na střídání, ale musím smeknout klobouk a uznat, že hráči z Neratovic nebyli jeden krok, ale vždy minimálně dva kroky před námi. Všichni hráči předvídali a nebáli se individuálně defacto žádné situace. Dlouho jsem neviděl tak hezký výkon v této kategorii. Je vidět, že se stále máme kam posouvat a jsem rád za tuto cennou prohru jak za hráče, tak za trenérský tým, protože věřím, že tato prohra nás zase nakopne, abychom se posouvali dále.

Další turnaj Středočeské miniligy máme v Čáslavi naplánovaný na 4.6.2023.

Čáslav: Feri, Spěvák, Hortenský, Dudych, Veselý, Roubíček, Novák, Čertek, Černý, Žemba, Lízálek, Rejthárek.