9_1630478642.jpg
419_20220713_105407.jpg

Poslední trénink v sezoně přinesl vážnější téma i zábavu

Nejdřív schůzka s rodiči a hráčkami na tribuně stadionu Pod Hrádkem a pak srandamač. Taková byla v pondělí 27. června náplň poslední tréninkové jednotky čáslavského dívčího týmu v sezoně 2021/2022. Vše se nakonec protáhlo na téměř čtyři hodiny.

V první fázi zjišťoval trenér L. Hájek za přítomnosti rodičů, jak vážně to děvčata myslí s fotbalem dál. Kádr totiž v té době čítal 24 hráček, z nich se tři rozhodly skončit a čtyři posily by měly přijít. „Na jeden tým máme holek moc a na dva zase spíš málo. Určitě se něco ještě přes letní prázdniny změní, ale musíme to pro příští sezonu do uzávěrky přihlášek mistrovských soutěží nějak v klubu rozhodnout. Každopádně je super, že Okresní fotbalový svaz Kutná Hora odsouhlasil výjimku pro dívky narozené v roce 2006. Ještě budou moci hrát za starší žáky,“ poodhalil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Od vážnějšího tématu se pak přešlo k očekávanému duelu, v němž Čáslavandy vyzvaly své rodiče a rodinné příslušníky. Bez ohledu na výsledek, který stejně nakonec nikdo nedokázal spočítat, nebyla po celou dobu nuda na hřišti, ani v hledišti.

„Všem přeji hezké léto a budu se zase těšit na shledání v prvním srpnovém týdnu, kdy nám začne letní příprava na novou sezonu,“ připomněl Luboš Hájek.

FOTOGALERII Z AKCE NALEZNETE ZDE!