MFK ChrudimČÁSLAV
so 29. 10. 2022 10:00 @ V Průhonech / UMT, ČDŽ U 15 C, 11. kolo
583_20221103_095346.jpg

Povedený výkon, vezeme 3 body

Tak tenhle fotbal měl říz. Byť jsme se před zápasem i v jeho průběhu museli potýkat se zraněními hráčů, diváci na chrudimské umělce viděli zápas, který bavil. My jsme měli míč víc na svých kopačkách, chrudimští kvalitně bránili a hrozili rychlými kontry.

MFK Chrudim - FK Čáslav 0:1 (0:0)

Utkání rozhodl jediný gól z 56. minuty – domácí brankář zaváhal při rozehrávce a jeho přihrávku Honza Procházka zblokoval do souboje mezi domácím obráncem a Markem Šancem. Mára v souboji uspěl, zpátky přihrávkou našel ve vápně Honzu a ten nekompromisně prvním dotekem uklidil míč po zemi k zadní tyči.

K zaslouženému vítězství nás nasměroval perfektní týmový výkon. Všichni hráči, od Tondy v bráně až po Kubu na hrotu, se v zápase prezentovali kvalitními výkony. Pár nedostatků by se samozřejmě našlo, ale jinak v týmu panuje velká spokojenost. Do konce podzimní části zbývají dva zápasy, ve kterých se nadále budeme snažit napravit dojem z předcházejících výsledkových nezdarů.

Sestava: Jeřicha – Houdek, Dražinovský (22. Šveřepa), Vilímek, Miláček – Šanc Ma. (71. Kříž), Petr, Procházka, Šanc Mi. (63. Vavřina) – Rajchman (41. Medlen), Vrdský

Gól: 56. Jan Procházka

Záznam zápasu je k vidění zde.