TJ SvitavyČÁSLAV
ne 5. 6. 2022 12:00 @ Svitavy / tráva, ČDŽ U 14 C, 20. kolo
378_20220607_113500.jpg

Povinná výhra s využitím chyb domácích

Po nezdaru v minulém kole jsme utnuli sérii dvou porážek a zlepšený týmový výkon vedl k přesvědčivému a zaslouženému vítězství.

Svitavy - Čáslav 1:3 (1:3)

Celý zápas byl o vypořádání se s důraznou hrou svitavských hráčů a trpělivém dobývání domácí obrany, která rozehrávku řešila pouze dlouhými odkopy. Až na jedno zaváhání při gólové situaci to kluci v defenzivě zvládli. V ofenzivě nás občas zbrzdila nepřesná přihrávka, ale pár nadějných šancí k vidění bylo a domácí brankář se nenudil. První dva naše góly padly po chybách domácích v rozehrávce, třetí přinesl uklidnění těsně před poločasem po rohovém kopu.

Ve druhém poločase se obrázek hry příliš nezměnil. Průběh zápasu jsme měli pod kontrolou – trpělivá rozehrávka odzadu, průnikové přihrávky na záložníky, odvážné driblinky, jenom to finále kolem vápna se úplně nevedlo. Domácí brankář musel likvidovat jenom střely ze střední vzdálenosti a zaskvěl se těsně před koncem při obrovské šanci Katzera.

Jak padaly branky?

9. Vilímek – domácí brankář si při rozehrávce u penalty šlápl na balón, Matěj mu ho sebral a dával do prázdné

21. Svitavy – ojedinělá akce domácích, nedůraznost obrany na velkém vápně a střela domácího hráče po zemi k tyči

23. Vrdský – domácí zastavili náš útok po levé straně, obránce dal malou domů, Klinky situaci dohrál a odkop brankáře zblokoval za vápno ke Kubovi, který si to připravil na pravou a dával přes bránící hráče vzduchem do prázdné brány

39. Vrdský – Ondra zahrál roh na zadní tyč, vyběhnuvší brankář míč netrefil a nebráněný Kuba hlavou s přehledem proměnil

Branky Čáslavi: 9. Matěj Vilímek, 23. a 39. Jakub Vrdský

Čáslav: Skokan – Houdek, Procházka, Miláček, Šanc Mi. – Šanc Ma., Rajchman (65. Dražinovský), Petr (50. Šveřepa), Klinkáček (65. Katzer) – Vilímek (40. Medlen), Vrdský (50. Jeřicha).

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!