Předpověď o první výhře s nulou v Malešově vyšla

Víc než hrou potěšily čáslavské dívky v Malešově tříbodovým ziskem. Jejich výkon měl v sobotu 30. října daleko k tomu, co předvedly v minulém utkání v Sázavě, nicméně na vítězství to stačilo. Chvályhodné však bylo, že to poprvé v sezoně zvládly s čistým kontem.

Malešov/Křesetice – FK Čáslav dívky 0:2 (0:1)

Fotbalistky Čáslavi začaly proti sdruženému týmu Malešova a Křesetic hodně vlažně, a proto se iniciativy ujal soupeř. Naštěstí to nebylo nijak dramatické, a tak hostujícím hráčkám jejich pozvolný rozjezd nijak neublížil. Naopak se dostaly v 19. minutě do vedení, když individuální akci zkušeně zakončila N. Levinská.

„Po prvním poločase jsem měl k holkám dost výtek, protože zdaleka nepředvedly to, co v nich je, a hlavně hrály ustrašeně a bez pohybu,“ naznačil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Ve druhé půli jeho svěřenkyně přece jen trochu přidaly a měly hru víc pod kontrolou. Hodně důležitý pak byl z jejich pohledu druhý gól ve 40. minutě, kdy I. Ondráčková potrestala penaltový faul na N. Levinskou. Pak už bez větších problémů dotáhly zápas do vítězného konce a navíc s nulou v kolonce inkasovaných branek.

Splnilo se tak očekávání brankářky K. Rozsypálkové, která na pátečním tréninku předpověděla, že v Malešově už konečně vychytá první čisté konto v sezoně. Hodně k tomu přispěla i s velkým přehledem hrající stoperka I. Ondráčková.

Fotogalerii z utkání naleznete zde!

Branky a asistence Čáslavi: N. Levinská (M. Kombercová) - 0:1, I. Ondráčková (pokutový kop) - 0:2. Rozhodčí: M. Semirád. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - M. Kombercová, I. Ondráčková, A. Drážková - K. Bělohlávková, E. Panýrková, L. Hájková - P. Havránková, N. Levinská. Průběžně střídaly: S. Svobodová, N. Veselá, V. Vránová, Kar. Rozsypálková, N. Lavická, E. Vilímová. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Malín - Nové Dvory 7:2, Sázava - Suchdol/Uhlířské Janovice 4:1, Tupadly - Bratčice 2:4, Zbraslavice - Zruč nad Sázavou 0:10.