SK Vysoké MýtoČÁSLAV
so 4. 11. 2023 14:00 @ Vysoké Mýto / tráva, Fortuna Divize C, 14. kolo
147_20240430_091055.jpg
1012_20231107_102854.jpg

Převaha byla Čáslavi k ničemu, domácím stačila na vítězství jediná branka!

Fotbalisté Čáslavi ani na sedmý pokus nevydolovali ze hřiště soupeře body. O zápasu ve Vysokém Mýtě rozhodla jediná branka, kterou v první poločase vstřelil domácí Dvořák. Hosté sice ve druhém poločase domácí celek zamkli na jeho polovině, vstřelit branku je pro ně ale v posledních zápasech nadlidský úkol.

Vysoké Mýto – Čáslav 1:0 (1:0)

Trenér Čáslavi Petr Janda po utkání těžko hledal slova: „Myslím si, že jsme byli tři čtvrtiny zápasu lepší. Dostali jsme branku klasicky z autového vhazování, následného centru, kde si naši obránci nepohlídají hráče. Je to první střela soupeře na bránu, gól z ničeho,“ mrzelo jej.

„Ve druhém poločase jsme soupeře tlačili. Měli jsme i nějaké šance. Co nás ale sráží je to, že nedokážeme proměnit i ty nejvyloženější šance. Nedokážeme závary ve vápně dotlačit do brány soupeře důrazem,“ konstatoval.

„Prohráli jsme se ctí. Domácí jsme ve druhém poločase k ničemu nepustili, měli jsme tři, čtyři vyložené šance. O to víc nás mrzí, že si neodvážíme ani bod. Navíc v naší situaci, kdy potřebujeme bodovat. Je to mrzuté,“ hlesl Janda a pokračoval: „Kluky ale musím za výkon pochválit, protože až na tu jednu situaci, kdy jsme si nepochopitelně nepohlídali aut, tak jsme měli více ze hry, měli jsme více šancí, akorát s nulou na kontě vstřelených branek se nedá vyhrát zápas,“ uzavřel.

Branka: 31. Dvořák.

Čáslav: Vyhnánek – Slavík, Ráliš, Hajník, Peca (76. Marek) – Chábera (46. Vilím), Junek, Čuchal (76. Mach), Hannich (63. Kraj) – Štichauer (70. Bašek) – Ronovský. Trenér Per Janda.

FOTOGALERIE Z WEBU SOUPEŘE JE ZDE!

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!

Zdroj titulní fotky: https://www.rajce.idnes.cz/bis...