FC TEMPO PRAHAČÁSLAV
ne 1. 10. 2023 12:00 @ Tempo UMT, ČDŽ U 15 C, 9. kolo
948_20231003_105016.jpg

Problémy se složením obrany se promítly do finálního výsledku

Sestavit obranu proti Tempu Praha nebylo lehkou záležitostí. K dlouhodobě zraněnému Svobodovi se den před zápasem přidal nemocný Machotka. A aby to nebylo málo, tak při rozcvičení si obnovil bolestivé zranění kapitán a pilíř obrany Vavřina.

Hodnocení trenérů:

"První poločas byl pro náš tým spíše běžeckou lekcí, kdy jsme sledovali, jak se dá bezchybně pracovat s míčem. Soupeř nás vysokým presinkem dostával pod tlak. Fotbalové dovednosti, reakční rychlost, vyhodnocení herních situací to vše bylo od hráčů Tempa na vysoké úrovni. Tři obdržené branky vypadaly lichotivě protí množství šancí, které si domácí tým vytvořil.
V druhém poločase se do stoperské dvojice přesunul Flieger a bylo to znát. Jeho sprinterské možnosti a soubojové chování narušovalo útočné kombinace soupeře. Na hrot se posunul Kříž a předvedl několik pěkných náběhů mezi obránce. Jestliže jsme v první polovině zápasu nedokázali ani jednou ohrozit domácí svatyni, tak ve druhé polovině jsme měli čtyři slibné šance, bohužel bez efektu po zakončení.
Absolutní jedničkou našeho týmu byl Bohouš Bednář, který v naší bráně čaroval. Skvělými zákroky zlikvidoval hodně střel a ochránil náš tým od daleko většího debaklu. Za zmínku stojí i výkon Šani Schwarzkopfa. Neúnavný bojovník, který jako jeden z mála dokázal udržet a rozehrát.
Soupeř byl nad naše síly, ze zápasu se musíme poučit a dál na sobě pracovat."

Čáslav: Bednář - Vedral, Suchomel (34. Pauš), Ozank, Novotný, Zavadil (56. Kout), Kosolapchenkov (41. Kunášek), Rajchman, Schwarzkopf, Kříž, Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!