ČÁSLAVFK Náchod
ne 8. 10. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 15 C, 10. kolo
966_20231010_084825.jpg

Proti Náchodu jsme neproměnili hned dvě penalty!

Tým FK Náchod měl před naším vzájemným zápasem impozantní bilanci. Své tři domácí zápasy prohrál, ale ve všech pěti venkovních zápasech dokázal zvítězit.

Čáslav - Náchod 1:1 (0:1)

Hodnocení trenérů:

"První půlhodina patřila hráčům z Náchoda, kteří byli jasně lepším týmem. Teprve potom jsme se začali herně prosazovat a srovnali jsme krok se soupeřem. Jestliže my jsme měli v prvním poločase tři šance ke vstřelení branky, tak hosté měli tři tutovky.
Do vedení šel v 26. minutě Náchod, když branku vstřelil Adam Vlášek, který vede střeleckou tabulku naší divize. Srovnat skóre jsme mohli těsně před odchodem na poločasovou přestávku. Nařízenou penaltu jsme ovšem neproměnili!
Chuť porvat se o výsledek jsme si přenesli i do druhého poločasu. Už ve 42. minutě srovnal na 1:1 Tonda Flieger. Tým Náchoda jsme obléhali na jeho polovině a branka visela na vlásku. Najednou nám nevadil terén, počasí ani soupeř. Dokázali jsme kombinovat a ohrožovat bránu hostů. Bohužel už se nám nepodařilo využít žádnou další šanci, navíc jsme neproměnili ani druhou penaltu v zápase. Remíza je spravedlivou dělbou bodů za předvedený výkon obou týmů."

Branka FK Čáslav: 42. Flieger Antonín

Sestava FK Čáslav: Bednář - Suchomel (41. Houdek, 61. Pauš), Machotka, Ozank, Novotný, Chloupý (41. Zavadil), Vedral (61. Kosolapchenkov), Rajchman, Schwarzkopf, Kříž (72. Kout), Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

Jak viděl duel náš soupeř:

"8.10.2023 hráči U15 FK Náchod zamířili brzy ráno do Čáslavi, kde se střetli s vyrovnaným soupeřem. Náchodští začali zápas z ostra a do 10. minuty měli několik gólových šancí. Během prvního poločasu téměř nepustili domácí ze svého pokutového území, ale vytěžili z toho pouze jednu branku. Ve druhém poločase domácí hned udeřili a vyrovnali. Ve svém tlaku nepolevili, ale druhou branku nikdo nevstřelil, i když měli domácí navíc dvě penalty, které neproměnili. Náchodským dnes šla hra po zemi, i na hodně špatném terénu, ale neproměňování vyložených šancí je věc, se kterou se potýkají dlouhodobě."

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ JE ZDE!