FK Dukla JMČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
508_20220922_122341.jpg

První venkovní zápas - jižní část Prahy dobyta

V prvním poločase jsme maličko soupeřili sami se sebou – brzký vlastní gól, pomalá rozehrávka, tlačení se přehuštěným středem, neproměněné příležitosti. Takže to bylo hlavně o nás, jestli dokážeme výkon a produktivitu zlepšit, protože góly v bráně domácích visely ve vzduchu.

FK Dukla JM - FK Čáslav 1:4 (1:0)

Do druhé půle jsme nastoupili s pozměněnou sestavou a povedlo se nám celkovou převahu přetavit ve čtyři góly. Kuba Vrdský po pěkných přihrávkách za obranu a obejití brankáře proměnil dva samostatné úniky, Ondra Petr potvrdil aktuální střeleckou formu ze střední vzdálenosti a Šimon Kříž v prvním utkání za U15 nešetřil krokem při napadání rozehrávky, a kdyby se lépe nastavil, mohl dát pěkný gól “z půlky“.

Po domácím vítězství nad FC Háje jsme porazili i dalšího soupeře z pražského Jižního Města.

4. – vlastní

53. – Míla Šanc na půlce z pravé strany poslal krásnou přihrávku na střed za obranu, kam si naběhl Kuba, který v samostatném úniku nezaváhal, brankáře dlouhou kličkou obešel a levačkou do prázdné brány vyrovnal skóre

56. – kopie prvního gólu z předchozího zápasu, míč se po akci na pravé straně dostal k Ondrovi na vápno, který nezaváhal a střelou na zadní tyč rozvlnil síť za domácím brankářem

64. – obdobný gól jako první, jenom Kubovi za obranu přihrával Ondra a dobíhající obránce nezvládl odvrátit míč mířící do odkryté brány

77. – Šimon dohrál domácího brankáře, který ho při odkopu na vápně trefil a míč se odrazil do brány

Branky: 53. a 64. Jakub Vrdský, 56. Ondřej Petr, 77. Šimon Kříž.

Sestava 1. poločas: Jeřicha – Šanc Mi., Procházka, Miláček, Šveřepa – Dražinovský, Kovář, Medlen – Rajchman (26. Petr), Vrdský, Vilímek

Sestava 2. poločas: Jeřicha – Procházka, Kovář, Miláček (50. Houdek) – Šanc Mi., Petr, Dražinovský, Medlen, Šveřepa (71. Kosolapchenkov) – Vrdský, Vilímek (71. Kříž)