9_1630478642.jpg
413_20220707_114027.jpg

Rozlučkový trénink zakončilo opékání buřtů

V úterý 28. června jsme se sešli k poslednímu rozlučkovému tréninku, kdy jsme se nejprve s dětma vyfotili a následně už probíhal tradiční fotbal s rodiči. Poté se opekli buřty a klobásky a kluci do-stali kvíz, abychom si ověřili, jak moc dobře se znají a jak se vnímají. Některé otázky týkající se například nejrychlejšího hráče jsme museli jít ověřit na hřiště.

Nechyběla ani závěrečná řeč a zhodnocení sezóny, kterou hodnotíme velice kladně, protože na hráčích jsou vidět obrovské pokroky. Věřím, že jdeme správným směrem, na který opět navážeme již během letních prázdnin. Tréninkový proces opět začne v návaznosti na fotbalový kemp v Čáslavi, kam je většina hráčů týmu přihlášena. Samotný tréninkový proces pak začne od 22.8. 2022.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za skvělý, příkladný přístup a spolupráci během celé sezóny. Zároveň chci poděkovat za perfektní spolupráci svému trenérskému asistentovi Standovi Kovaříkovi, který se posouvá k jiné kategorii.

Spolupráce se Standou mi bude chybět, ale uvidíme se stále v rámci klubu, a navíc jde ke kategorii U9, kam budou chodit pomáhat posunutí hráči ročníku 2014 z U10, takže si myslím, že to bude skvěle propojené a kluci budou mít nejen ve Standovi oporu.