125_20240312_115337.jpg
1090_20240216_234232.jpg

Sdružený tým z Pardubického kraje byl těžký kalibr

K záživnější části zimní fotbalové přípravy přešly v neděli 11. února čáslavské dorostenky, když si k prvnímu přátelskému utkání na umělé trávě pozvaly sdružený tým starších žáků Heřmanova Městce a Rozhovic, hrající krajský přebor.

FK Čáslav – Heřmanův Městec/Rozhovice 0:12 (0:5, 0:3, 0:4)

Zástupce Chrudimska a Pardubického kraje byl pro Čáslavandy hodně těžký kalibr. Sice se snažily, ale rychlý a důrazný soupeř byl očividně nad jejich síly.

„I tak se pro nás jednalo o dobrou prověrku, protože v úvodu jarní části druhé dorostenecké ligy narazíme na Braník a Teplice, které proti nám na podzim hrály podobným stylem jako právě náš první soupeř v zimní přípravě a moc nám toho nedovolily,“ připomněl čáslavský trenér Luboš Hájek.

Ten by se rád ve zbývajících třech přípravných zápasech zaměřil na výstavbu hry a nácvik herních rozestavění. Nejbližší možnost bude mít v neděli 18. února od 10 hodin v utkání se staršími žáky Uhlířských Janovic.

Poprvé si v čáslavském dresu zahrály D. Petiková a E. Čejková, které by měly přestoupit z Choltic.

Rozhodčí: R. Petik. Hrací doba: 3x 30 minut.

Čáslav: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, A. Vrabcová, M. Blehová, A. Čejková - L. Vokounová, E. Panýrková, I. Ondráčková, A. Čudová, D. Petiková - V. Pospíšilová. Průběžně střídaly: E. Skaláková, Luc. Vokounová, P. Havránková, Kar. Rozsypálková, E. Čejková. Trenér: L. Hájek.

Příští zápas: FK Čáslav - FK Uhlířské Janovice (neděle 18. února od 10.00 hodin na umělé trávě).

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!