769_20230524_135447.jpg

Sehráli zápas s Kolínem a domácí turnaj OFS Kutná Hora

Sobotní herní den bych rozdělil na dvě akce a obě měly velice odlišné parametry. Vzhledem k vytížení všech hráčů jsme si pozvali na přátelské utkání soupeře z Kolína, se kterým má hra vždy velice dobré parametry a vysoké tempo. To se potvrdilo i tentokrát. Měli jsme velice dobrý vstup do utkání, ale pak jsme na chvíli polevili a hra se začala vyrovnávat. Myslím, že po celé utkání jsme si byli vyrovnaným rovnocenným soupeřem. K viděním byla spousta hezkých akcí, které diváci ocenili. Mám rád tato utkání s Kolínem. Zápasy jsou nastaveny na velice dobré úrovni.

Paralelně s končícím utkáním proti Kolínu jsme na vedlejším hřišti rozehráli utkání v rámci OFS KH turnaje proti týmu ze Sázavy. Je zbytečné si mazat med kolem pusy a říkat, že tato utkání mají stejné tempo a kvalitu. Rázem bylo na vše více času a kvalita nebyla o jeden nebo dva stupně, ale o několik stupňů.

V posledním utkání proti Chotusicím to měli hráči z Chotusic velice složité, protože přijeli bez možnosti střídání. Ale i tak hráči z Chotusic bojovali až do konce.

Sestava: Dudych, Vacek, Veselý, Žemba, Spěvák, Hortenský, Černý, Feri, Rejthárek, Lízálek, Vávra, Bureš, Čertek, Roubíček, Spáčil.