613_20221212_164319.jpg

Silvestr FK Čáslav na ledě! Pojďme společně oslavit poslední den v roce

Fotbalový klub Čáslav si pro své členy, jejich rodiny a kamarády připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V sobotu 31. prosince se těsně po poledni sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:45 hod. do 14:00 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma!

Dvě třetiny ledové plochy budou k dispozici pro běžné bruslení. Poslední třetinu pak mohou využít hokejoví nadšenci pro hru na dvě. K dispozici bude občerstvení v kiosku na zimáku, chybět nebude reprodukovaná hudba a určitě se najde i nějaká ta bublinka na přípitek.

Vezměte s sebou své nejbližší, nebo přijďte se svými spoluhráči či kamarády a pojďme si společně užít poslední den v roce pod taktovkou FK Čáslav!

Akce startuje v sobotu 31. prosince ve 12:30 hod. Led k dispozici od 12:45 hod. do 14 hodin. Možnost se přezout přímo u ledové plochy, případně budou k dispozici šatny č.1 a č.2.