ČÁSLAVSlovan Frýdlant
8:0(3:0)
so 17. 2. 2024 10:00 @ UMT Čáslav, Zimní příprava
1091_20240219_091549.jpg

Soupeř nekladl Čáslavi větší odpor, kouč Kučera byl po zápase zklamaný

Bez větších problémů si divizní fotbalisté Čáslavi poradili s účastníkem krajského přeboru, celkem Slovanu Frýdlant. Domácí nasázeli sokovi v přípravném utkání na své umělé trávě osm gólů. Dvakrát se trefili Junek a Kučera. Kouč Čáslavi Roman Kučera byl ale ze zápasu zklamaný.

Čáslav – Frýdlant 8:0 (3:0)

„Soupeř nás neprověřil, bylo to spíše tréninkové utkání. Jsem zklamaný,“ ulevil si trenér čáslavského celku Roman Kučera. „Byli jsme nepřesní v kombinaci, nedařil se nám přechod z obrany do ofenzivy. Nebyl jsem spokojený hlavně s tou přechodovou fází, tam jsme byli nepřesní a netrpěliví. Z toho pramenily chyby a ztráty,“ našel nedostatky ve hře kouč Čáslavi. „Dobré je, že si zahráli všichni a také to, že se nikdo nezranil. Pozitivní je fakt, že jsme dali hodně gólů,“ dodal Roman Kučera.

V dalším přípravním zápase změří Čáslav své síly se Ždírcem. Zápas se odehraje v neděli 25. února od 11 hodin na přírodní trávě v Potěhách.

Branky: Junek 2, Kučera 2, Turyna, Chábera, Bašek, Vencl. Poločas: 4:0.

Čáslav: Vyhnánek – Mráz, Vencl, Hanč - Kraj, Junek, Bašek, Záruba, Slavík – Chábera, Turyna. Střídali Peca, Konyvka, Peterka, Kučera, Hybler, Mach, Schovanec.

Zdroj textu: Vladimír Malinovský, KH Deník.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!