Soustředění si starší žáci Čáslavi okořenili vítězstvím nad Žďárem n/S

Zápas hraný v rámci soustředění. Perfektně vyhrnutá umělá tráva, dvoumetrové bariéry sněhu kolem hřiště, na teploměru nula stupňů Celsia.

FK Žďár nad Sázavou - FK Čáslav 1:2 (0:1)

Žďár nad Sázavou, stejně jako Čáslav, hraje v kategorii U15 divizi starších žáků na Moravě a po podzimu je na 6. místě.

Zřejmě se lépe při předzápasové rozcvičce zahřáli domácí hráči. Od úvodního hvizdu byli aktivnější a hrálo se převážně na naší obranné polovině hřiště. Domácí si vypracovali několik slibných příležitostí ke vstřelení branky. Mušku měli nepřesnou, nebo v naší bráně s jistotou zasahoval Bohouš Bednář.

Postupem času jsme se stále více dostávali do hry a výsledkem byla branka Jeřábka, kterého skvěle poslal do samostatného úniku Krejza – 0:1. Hned na to jsme mohli ještě navýšit skóre, ale hlavičku Vrdského zastavil na brankové čáře domácí obránce.

Druhá polovina zápasu byla plně vyrovnaná a hezké momenty byly k vidění po celé hrací ploše. V polovině druhého poločasu přišla naše ztráta ve středovém kruhu a domácí předvedli rychlý protiútok a přesné zakončení - 1:1.

Rozhodující branka přišla osm minut před koncem zápasu. Kuba Vrdský si rychlou otočkou poradil s bránícím hráčem a střelou z 25-ti metrů vymetl pavučinky v pravé šibenici domácí brány – 1:2.

Kromě prvních patnácti minut jsme podali náš standartně dobrý výkon. Vítězství v zápase nám osladilo příjemný průběh soustředění.

Branky Čáslavi: Jeřábek, Vrdský.

Čáslav: Bednář - Houdek, Resl, Katzer, Novotný, Jeřábek, Dražinovský, Vrdský, Petr, Procházka, Šanc, Krejza, Vilímek. Trenéři: Paták, Peška, Kubát.

Hrací doba 2x30 minut