Kutná Hora BČÁSLAV
ne 9. 10. 2022 13:15 @ Sparta K.Hora, STARŠÍ ŽÁCI, 10. kolo
552_20221014_213134.jpg

Sparťané ukázali, proč po osmi kolech neztratili ani bod

Příjemné počasí, parádní trávník a kvalitní soupeř. Fotbalistky Čáslavi prožily v neděli 9. října v kutnohorském Lorci malý fotbalový svátek. Chyběla tomu jen třešnička na dortu v podobě bodového zisku, k tomu bylo tentokrát daleko.

Sparta Kutná Hora B – FK Čáslav dívky 6:0 (3:0)

Vedoucí celek tabulky předvedl, proč v okresním přeboru starších žáků ještě neztratil ani bod. Jeho velkou zbraní byly kromě rychlosti a křídelní hry hlavně přihrávky za obranu s časově sladěnými náběhy. „Ve skrytu duše jsem před zápasem doufal, že Spartu potrápíme víc, ale záhy jsem poznal, že to tak nebude. To by holky musely předvést nadstandardní výkon. Nepomohlo nám ani to, že jsme inkasovali branku už ve třetí minutě,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek.

Čáslavandy se v Kutné Hoře snažily, ale na sparťany to prostě nestačilo. „Herně to z naší strany nebylo špatné. Myslím si, že jsme soupeře docela dobře prověřili. Škoda, že nepřišel impuls v podobě gólu, když jsme si vypracovali čtyři velmi dobré šance,“ uvedl Luboš Hájek.

Ten na závěr hodnocení utkání vyzdvihl vynikající a fyzický náročný výkon stoperky A. Vrabcové a popřál brzké uzdravení J. Kapkové, která utrpěla otřes mozku poté, co byla zasažena míčem zblízka do spánku.

Rozhodčí: J. Šanda. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, A. Vrabcová, A. Drážková - J. Kapková, I. Ondráčková, L. Hájková, N. Levinská - E. Panýrková. Průběžně střídaly: E. Skaláková, Kar. Rozsypálková, N. Veselá, M. Kombercová. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Křesetice/Malešov B - Malín/Hlízov 0:13, Tupadly - Suchdol 3:1, Sázava - Zbraslavice 13:1, Záboří nad Labem - Chotusice 2:2, Bratčice - Uhlířské Janovice 4:1, Nové Dvory/Církvice - Malešov/Křesetice A 0:1.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!