851_20230822_002030.jpg

Sparťanky se nenechaly spalujícím sluncem rozhodit

Atraktivního soupeře přivítaly v rámci letní přípravy dorostenky FK Čáslav v sobotu 19. srpna na hlavním hřišti. Po rychlé čtvrteční domluvě trenérů přijela do Žižkova města pražská Sparta s výběrem fotbalistek narozených v roce 2010.

FK Čáslav – AC Sparta Praha 0:6 (0:3)

Rudý dres rovněž oblékla stále ještě čáslavská hráčka L. Hájková, pro kterou tak mělo utkání zvláštní náboj. Vyrovnala se s tím ale velmi dobře, protože svůj povedený výkon ve středu záložní řady ozdobila gólem, když zvýšila vedení letenského týmu na 2:0.

Čáslavandy dokázaly soupeři vzdorovat asi patnáct minut, pak jim ve velkém vedru rychle došly síly a po většinu času se hrálo pouze na jejich bránu. „Holky odpadly velice brzy a rozhodně budou muset více zapracovat na své fyzické kondici. Ačkoliv jsme měli vždy tři náhradnice na opakovaná střídání, byl problém je dostat zpátky na hřiště. Přitom na sparťanky pálilo stejné slunce a vydržely běhat celý zápas,“ konstatoval čáslavský trenér Luboš Hájek.

Zástupkyně klubu z pražské Letné předvedly slušně zaplněné hlavní tribuně pěkný kombinační fotbal s otáčením hry. Jen rozdíl skóre měl být vzhledem k jejich dominanci a neaktivitě domácího celku výraznější.

Rozhodčí: J. Havránek. Hrací doba: 2x 40 minut.

Čáslav: E. Bednářová - M. Blehová, I. Ondráčková, A. Vrabcová, E. Skaláková - L. Vokounová, A. Čudová, E. Panýrková, N. Levinská, P. Havránková - N. Veselá. Průběžně střídaly: Luc. Vokounová, V. Perclová, V. Švejdová. Trenér: L. Hájek.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!