732_20230428_220531.jpg

Špatně dopadly brejky v Sázavě i vyšetření v nemocnici

Sérii tří zápasů se sousedy z horní poloviny tabulky okresního přeboru mladších žáků zakončila Čáslav B v neděli 23. dubna v Sázavě. Stejně jako s Chotusicemi a v Uhlířských Janovicích byl soupeř nad její síly, což znamenalo jediné: opět bez bodů.

FK Kavalier Sázava – FK Čáslav B 4:0 (1:0)

Domácí tým měl optickou herní převahu, ovšem čáslavská rezerva i v hodně okleštěné sestavě mohla dlouhou dobu pomýšlet na úspěch. Výborně jí totiž zachytal gólman J. Šouba a vycházely jí brejkové situace, kterým ale z kopaček P. Havránkové a J. Čecha chybělo přesné zakončení.

Veškerá snaha hostujícího celku vzala za své zhruba deset minut před koncem utkání, kdy po souboji o míč a pádu na zem musel kvůli zranění levé ruky odstoupit obránce P. Novotný. Sázava chvíli poté v rychlém sledu vstřelila další tři góly a bylo takzvaně vymalováno.

Dobře nedopadlo ani vyšetření P. Novotného v nemocnici. Kvůli zlomenině zápěstí dostal sádru a od fotbalu si odpočine čtyři až šest týdnů.

Slabšího soupeře by čáslavské béčko mělo přivítat v sobotu 29. dubna v 11 hodin na umělé trávě, a sice předposlední Močovice. Ty inkasovaly nejvíce branek v soutěži - dosud 134 ze třinácti zápasů.

Rozhodčí: F. Křivka. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav B: J. Šouba - F. Babák, E. Skaláková, P. Novotný - D. Nikolaev, L. Hájková, P. Havránková - J. Čech. Průběžně střídala: R. Cunningham. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Církvice/Nové Dvory - Paběnice 4:1, Vrdy - Bratčice 2:0, Močovice - Chotusice 0:11, Čáslav A - Malín/Hlízov 2:1, Kutná Hora B - Suchdol 2:2.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!