TJ Sokol TřebešČÁSLAV
ne 5. 11. 2023 12:00 @ Všesport. Malšovice - UMT, ČDD U 19 C, 14. kolo
147_20240430_091055.jpg
1014_20231106_092458.jpg

Starší dorostenci si připsali třetí vítězství v řadě!

Fotbalisté čáslavské devatenáctky zavítali v neděli v poledne na umělou trávu do Malšovic, kde v bezprostřední blízkosti fotbalového stadionu FC Hradec Králové sehráli další mistrovské utkání proti celku SK Třebeš.

Třebeš – Čáslav 2:3 (1:2)

„Domácí se sice nacházejí na posledním místě tabulky, ale jejich výsledky z posledních kol byly vyrovnané a často soupeře dokázali potrápit. Ačkoliv jsme po dvou výhrách na kluky apelovali, že je potřeba pokračovat v zodpovědné hře, tak se nám to v tomto zápase nevydařilo,“ uvedl po zápase trenér čáslavské U19 Jakub Svoboda.

„Střídali jsme skvělé pasáže hry s hrůzostrašnými a v obranné fázi jsme si často počínali profesorky. Hra neměla z naší strany tempo ani kvalitu. Řada hráčů zůstala svými výkony za očekáváním,“ mrzelo jej.

„Utkání se povedlo prakticky jen trojici hráčů v čele s Hyblerem, který dvě branky dal a jednu připravil. Výborně zahrál ve středu zálohy mladý Dražinovský a v závěru utkání nás podržel brankář Málek. Zbytek týmu zahrál pod svoje možnosti,“ konstatoval Svoboda.

„Věřím, že v posledním utkání sezóny předvedeme zlepšený výkon a pokusíme se urvat čtvrté vítězství v řadě, které by nás nasměrovalo ke klidnému středu tabulky. Stínem zápasu je zranění kolene Kováře. Doufám, že to nebude vážné. Uvidíme podle vyšetření v tomto týdnu,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 29. Bak, 70. Sobotka - 13. a 60. Hybler, 33. Černoch.

Čáslav: Málek - Sechovec (79. Havránek), Resl, Houfek, Filip (81. Ondráček) - Černoch, Kovář (36. Roček), Dražinovský, Koryčánek - Horák - Hybler. Trenér Jakub Svoboda.