151_20211125_103026.jpg

Starší žáci Čáslavi se postavili dorostu Zruče nad Sázavou

Na další přátelský zápas jsme vyrazili do Zruče nad Sázavou. Domácí dorost hraje krajskou soutěž, proto jsme se posílili několika hráči ročníku 2006.

Zruč nad Sázavou (dorost) - Čáslav 3:3 (2:1)

Důrazná hra plná pohybu a rychlost domácích hráčů nám dělala zpočátku velký problém,“ uvedl trenér U15 Josef Peška.

„Ve druhé polovině zápasu jsme dokázali udržet a kontrolovat míč. Po útočných kombinacích jsme se dostali i k úspěšnému zakončení a otočili jsme skóre zápasu,“ řekl Peška a navázal: „Závěrečný nápor patřil domácím, kteří vyrovnali v posledních sekundách zápasu.“

„Díky hokejovému střídání se v průběhu zápasu objevili na hřišti všichni hráči.V domácí svatyni podal dobrý výkon „zapůjčený“ gólman Pepa Beránek,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky Čáslavi: 28. Čertek, 53. Hybler, 86. Resl (penalta)

Sestava: Jeřicha - Jeřábek, Krejza, Hybler, L. Málek, Koryčánek, Spáčil, Resl, Vondra, Roček, Čertek, Dražinovský, Katzer, Tešlár, Švanda. Trenéři J. Peška, M. Paták.