Starší žáci na lídra soutěže nestačili

Tým MFK Chrudim je na prvním místě v tabulce ČDŽ U15 skupinyC a neztratil ještě ani bod. Hráče z Čáslavi tak nečekal lehký zápas.

MFK Chrudim - FK Čáslav 5:0 (3:0)

Hosté z Čáslavi se od začátku soustředili na kvalitní defenzívu, dobrou kombinaci po zisku míče s možností vyrazit do rychlého protiútoku.

To se dařilo do 24. minuty. Během následujících dvou minut předvedl domácí hráč dva rychlé úniky zakončené střelou pod břevno a bylo 2:0. V závěru prvního poločasu přidal stejný hráč třetí branku a dokončil svůj hattrick.

Druhý poločas se hrál v podobném rytmu, navíc hostům začaly v závěru docházet síly. Soupeř toho dokázal využít a navýšil skóre zápasu na konečných 5:0.

„Tým Chrudimi disponuje velmi dobrým kádrem, který má velkou kvalitu, a to bylo v tomto zápase rozhodující,“ uvedl trenér U15 Miroslav Paták a navázal: „U některých našich hráčů jsme tak trochu postrádali větší zapojení do hry a větší aktivitu. Těšit nás může návrat Antona Gaspriho do sestavy,“ řekl.

Čáslav: Skokan - Trzaskalik, Krejza, Resl, Gaspri, Jeřábek, Vilímek (66. Tešlár) Dražinovský (41. Čertek), Koryčánek, Katzer (41. Vrdský), Šic (60. Medlen). Trenéři Miroslav Paták, Josef Peška.