TRUTNOVČÁSLAV
143_20240417_095230.jpg
300_20220426_123729.jpg

Starší žáci prohráli v Trutnově

Strašidelný začátek zápasu jsme dokázali odčinit, ale ve druhém poločase jsme na znovu dvougólové manko nedokázali zareagovat.

MFK Trutnov - FK Čáslav 4:2 (2:2)

Dvě obdržené branky v prvních čtyřech minutách, díky našemu nedůslednému obsazování a bránění v pokutovém území, to není nejlepší vizitka. Ke cti nám může sloužit, že stejně produktivní čtyři minuty jsme předvedli i my v rozmezí 26. až 29. minuty. Ve 26. minutě se po rohovém kopu srazil domácí brankář a obránce. Resl pohodlně dohrál míč do brány. Ve 29. minutě znovu rohový kop. Odražený míč pohotově umístil do brány Holý.

Druhý poločas byl tak trochu pod taktovkou hráčů Trutnova. Bohužel, k oběma brankám jsme domácím pomohli našimi chybami. Nejprve riskantní rozehra od naší brány přímo na kopačky soupeře. Potom ztráta míče na vlastní polovině a dobrá práce útočníka, který si prvním dotykem poradil se dvěma našimi obránci. Jiskřička naděje nám na chvíli svitla osm minut před koncem mače. Za sražení kapitána Koryčánka byla nařízena penalta, ale ani tu jsme nedokázali proměnit.

Hodnocení trenérů: „Jsou zápasy, kdy nás soupeř přehraje a dá nám góly, ale to nebyl ten v Trutnově. Na všech našich obdržených brankách mělo velký podíl naše chybné rozhodnutí a jednání. Do zápasu vstupovali někteří hráči s různými bolístkami a postupně hřiště zase opouštěli. Snad se rychle dají dohromady Jeřicha, Hájek i srdcař Krejza. I když jsme zápas výsledkově nezvládli, tak pochvala patří celému týmu za to, že po rychle obdržených brankách jsme se herně zvedli a brankově se prosadili,“ uzavřeli trenéři Čáslavi.

Branky Čáslavi: 26. Resl, 29. Holý

Čáslav: Jeřicha (41. Bednář) - Katzer, Krejza (65. Miláček), Resl, Houdek (41. Procházka), Holý, Dražinovský (55. Šanc Marek), Hájek (48. Vilímek), Šic, Koryčánek, Jeřábek. Trenéři Paták, Peška.

Foto z utkání od paní Fiebingerové z Trutnova je zde: https://eu.zonerama.com/Fyba/Album/8342781

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!