Starší žáci si poradili s celkem Vyžlovky

SK Vyžlovka je kvalitní tým hrající Středočeský přebor a po podzimu je dělí od prvního místa jeden bod.

Čáslav - Vyžlovka 3:2 (2:0)

První poločas jsme byli lepším týmem a náš výkon podpořil dvěma brankami Roman Novotný.

Ve druhém poločase hosté přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a postarali se o zajímavou a dramatickou přestřelku v závěru zápasu. Nejprve hrotový útočník hostů rozvlnil síť naší brány z trestného kopu a snížil na 2:1. Prakticky z protiútoku prostrčil Koryčánek míč mezi hráči Vrdskému, a ten se v koncovce nemýlil a zvýšil na 3:1. Obdržená branka hosty nijak nedeprimovala a znovu se vrhli do útoku. Výsledkem byla penalta, která znamenala poslední změnu skóre na konečných 3:2.

„Máme měsíc do prvního mistrovského zápasu a stále máme velké množství omluvenek na tréninky i zápasy. Doufejme, že se tato situace zlepší,“ věří trenéři.

Branky Čáslavi: 2 Novotný, Vrdský.

Čáslav: Jeřicha - Trzaskalik, Krejza, Kovář, Katzer, Dražinovský, Jeřábek, Šic, Koryčánek, Novotný, Vrdský. Střídali: Bednář, Vocl, Procházka, Houdek, Holý. Trenéři Paták, Peška.