SK Sparta KolínČÁSLAV
st 15. 6. 2022 16:30 @ Brankovická / tráva č.2, ČDŽ U 15 C, 22. kolo
125_20240312_115337.jpg
396_20220621_103135.jpg

Starší žáci v derby s Kolínem neuspěli

Poslední mistrovský zápas sezóny jsme sehráli v Kolíně a stejně jako na podzim v Čáslavi dostáva-jí kluci šanci vyniknout na hlavním hřišti.

SK Sparta Kolín - FK Čáslav 3:2 (1:0)

Derby s Kolínem má vždy náboj, který je v tomto zápase umocněn umístěním domácích, kteří se nacházejí v tabulce na hranici sestupových příček.

Snad díky tomu nebyl k vidění žádný hezký fotbal, ale spíše boj o míč. Útočné akce na obou stranách hřiště bezchybně likvidují oba brankáři. Domácí jdou do vedení gólem do šatny, když se prosadí rychlý útočník Kolína.

Čtyři minuty po přestávce vyrovná Jeřábek nenápadnou střelou, která se protáhne pod tělem gólmana. Tento moment změní atmosféru na hřišti. Startuje velká nervozita, přicházejí ostřejší souboje a časté dohadování. Rozuzlení přichází v poslední čtvrthodince. Hráči Kolína dvakrát skórují. My pouze kosmeticky upravíme výsledek zápasu v poslední minutě.

Hodnocení trenérů: „V posledním zápase jsme chtěli navázat na dobré výkony a navýšit vítěznou sérii. Bohužel jsme se vůbec nedostali k naší hře, a tak vzniknul tento výsledek.“

Branky Čáslavi: 44. Jeřábek, 80. Koryčánek.

Čáslav: Jeřicha - Novotný, Krejza (53. Vrdský), Resl, Trzaskalik (32. Katzer), Šic, Holý (70. Vilímek), Hájek (41. Dražinovský), Jeřábek, Koryčánek, Čertek. Trenéři Peška, Paták.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!