RMSK "Cidlina"ČÁSLAV
ne 22. 5. 2022 10:00 @ Městský stadion / tráva, ČDŽ U 15 C, 18. kolo
350_20220525_123401.jpg

Starší žáci v Novém Bydžově neuspěli

Další těžký protivník čekal na starší žáky Čáslavi v Novém Bydžově.

RMSK "Cidlina" - FK Čáslav 5:0 (3:0)

Hodnocení trenéra Miroslava Patáka:

Asi nejlepší soupeř, se kterým jsme se na jaře potkali. Bohužel nás sráží stále stejné chyby, kdy svého protivníka vždy posadíme do sedla a to hned v první minutě zápasu!

Ačkoli jsou v zápasech pasáže, kdy hrajeme slušně, přijde většinou individuální chyba, po které inkasujeme. S hráči tyto věci řešíme u videa, přesto se nám tam stále objevují.

Nyní však máme za sebou sérii zápasů s týmy z horních pater tabulky a je potřeba se soustředit na zbývající 4 zápasy s týmy z opačného konce.

Je sice hezké slyšet po zápase slova od trenérů soupeře, že hrajeme dobrý fotbal, ale už je třeba potvrdit to také výsledky! Všichni si to uvědomujeme a uděláme maximum, abychom to konečně zlomili!

Čáslav: Jeřicha - Novotný, Krejza, Resl (41. Kovář), Trzaskalik, Šic, Jeřábek, Katzer, Hájek (53. Dražinovský), Koryčánek, Holý (53. Vrdský). Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!