125_20240312_115337.jpg
84_20211005_094856.jpg

Starší žáci ve Vlašimi remizovali

Zápas s týmem Vlašimi sliboval vyrovnané utkání, a to se výsledkově potvrdilo.

Vlašim - Čáslav 2:2 (1:2)

„Do vedení nás poslal Resl po akci Koryčánka. Bohužel námi špatně obsazený hráč za několik minut srovnal skóre na 1:1. Do poločasové přestávky jsme šli s náskokem jedné branky, když Holý přesnou přihrávkou našel Čerteka a ten rozvlnil síť v brance domácích,“ popisoval dění na hřišti trenér čáslavské U15 Josef Peška.

„Ve druhém poločase hráči Vlašimi vyrovnali díky penaltě. V posledních dvaceti minutách jsme si vytvořili velký tlak. Střely Koryčánka a Resla minuly bránu. Tři minuty před koncem zápasu vzniknul velký závar před domácí bránou. Katzer ani Resl nedokázali míč dopravit do brány, díky obětavosti domácích obránců a gólmana. Poslední šance zápasu patřila domácímu hráči, který ve skluzu z bezprostřední blízkosti přestřelil bránu,“ řekl.

„Po celý zápas jsme byli aktivní a dokázali jsme si vytvářet slibné pozice k ohrožení brány soupeře. Škoda, že naše zakončení nemělo kvalitu. I když jsme dobře rozehraný zápas nedokázali dohrát do vítězného konce, všichni naši borci si zaslouží pochvalu za velké zlepšení oproti minulým zápasům v herním projevu,“ uzavřel.