ČÁSLAVMFK Chrudim
so 14. 5. 2022 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 15 C, 17. kolo
338_20220519_135715.jpg

Starší žáci vysoko podlehli MFK Chrudim

Čtyři týmy z popředí tabulky hned v prvních pěti jarních kolech. To je dobrá zatěžkávací zkouška, ze které tým U15 zatím nevychází úspěšně. Dva body za dvě remízy a ani jedno vítězství, to je reálný pohled na současný stav.

Čáslav - Chrudim 0:5 (0:3)

V prvních dvaceti minutách jsme vlastními chybami darovali soupeři tři branky. Ubránit rozběhnutého hráče s míčem i bez míče byl neřešitelný problém. Teprve po obdržených brankách jsme dokázali podržet míč ve středu pole a rozehrát kombinační akci.

Ve druhém poločase jsme už hráli důstojnější roli a byli jsme rovnocennějším soupeřem. I tak jsme inkasovali další dvě branky a na plný bodový zisk si musíme ještě počkat.

Hodnocení trenérů:Herně střídáme v zápase dobré pasáže s velmi špatnými. To nás hodně mrzí. Výsledkově zápasy zatím nezvládáme. Věříme klukům, že zvýší své úsilí na tréninku a naše lepší výkony i výsledky přijdou.“

FK Čáslav: Jeřicha - Katzer (55. Procházka), Krejza, Resl, Jeřábek, Holý, Kovář (63. Houdek), Dražinovský (55. Hájek), Novotný, Koryčánek, Čertek. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!