125_20240312_115337.jpg
213_20220228_094432.jpg

Starší žáci zvítězili jednoznačným rozdílem v Havlíčkově Brodu

Hned čtyři žákovské týmy se vypravily v neděli 27. února odpoledne do Havlíčkova Brodu sehrát svá přípravná utkání. Jako první nastoupil tým U15 a nastavil laťku hodně vysoko.

FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Čáslav 0:8 (0:5)

Havlíčkův Brod hraje moravskou skupinu divize starších žáků a je naším pravidelným

soupeřem v přípravě. Velké množství omluvenek ovlivnilo sestavu týmu z Čáslavi. Sehrát tento zápas se podařilo jen díky doplnění hráčů z jiných kategorií.

Příjemným překvapením bylo, jak tato sestava si "sedla" a během zápasu si dokázala ve všem vyhovět.

Po celý zápas jsme byli aktivní a brána domácích byla neustále v ohrožení z jakéhokoliv postu. Za vše mluví fakt, že o osm vstřelených branek se podělilo sedm hráčů. Tonda Jeřicha k tomu přidal bezchybný výkon v bráně, a tak se zrodil tento výsledek. Klid na míči, neustálá nabídka a kvalita při zakončení dnes slavily úspěch.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!

Branky: Jeřábek 2, Koryčánek, Novotný, Krejza, Trzaskalik, Roček, Vocl.

Čáslav: Jeřicha - Trzaskalik, Krejza, Jeřábek, Katzer, Vocl, Houdek, Spáčil, Vilímek, Novotný, Roček, Koryčánek. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.