ČÁSLAVFC Háje JM
ne 10. 9. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 15 C, 6. kolo
897_20230912_093528.jpg

Tonda Flieger hattrickem zničil FC Háje

Lepšího soupeře k prvnímu domácímu zápasu v této sezóně jsme si nemohli přát. S FC Háje JM jsme neměli dobrou bilanci. K fotbalovosti jsme přidali nadšení a bojovnost a vše dohromady přineslo další vítězný zápas

FK Čáslav - FC Háje JM 3:2 (0:0)

Hodnocení zápasu z pohledu trenérů:

„Tým FC Háje JM potvrzoval od první minuty svou kvalitu. Díky útočnému pojetí hry byl úvod zápasu v režii našeho soupeře. S přibývajícími minutami jsme se vyrovnali s tempem i hrou a začínali jsme si více dovolovat. Postupně jsme přebírali aktivitu na svou stranu. Škoda, že naše první velká šance pouze prodloužila sérii z Trutnova. Znovu jsme nedokázali dopravit míč do úplně prázdné brány.
V poločasové přestávce z našich hráčů vyzařovala energie, že se znovu chtějí poprat o dobrý výsledek.
Se vstupem do druhé poloviny zápasu jsme zvýšili útočnou aktivitu a začali přehrávat soupeře. Toník Flieger dostával od spoluhráčů kvalitní přihrávky a díky své rychlosti a průbojnosti měl možnost úspěšně zakončovat. Na svůj hattrick mu stačilo pouhých 20 minut.
Zdálo se, že o výsledku je rozhodnuto, ale opak byl pravdou. V závěrečné desetiminutovce jsme byli pod tlakem hostujícího týmu, kterému se podařilo 2x skórovat.
Všechny kluky musíme znovu pochválit. Zápas odehráli ve svižném tempu a velmi dobře po taktické stránce. Drobné individuální technické dovednosti nás stále trápí jak v obranné, tak i v útočné fázi.
Máme za sebou 3. a 4. tým z minulé sezóny. Oba zápasy byly pro nás vítězné. Před sebou máme středeční zápas s jednoznačným lídrem poslední sezóny - MFK Chrudim."

Branky Čáslavi: 41., 49., 60. Flieger Antonín

Čáslav: Bednář - Machotka, Ozank, Vavřina, Novotný, Vedral, Kosolapchenkov (56. Chloupý), Schwarzkopf (79. Houdek), Rajchman (76. Suchomel), Kříž (66. Kunášek), Flieger. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ JE ZDE!