Trénink měl přednost. Béčkové derby se hrálo na umělce

Pouze s umělou trávou se ve středu 3. května museli spokojit aktéři béčkového derby okresního přeboru mladších žáků mezi Kutnou Horou a Čáslaví. Přednost na hlavním hřišti v Lorci totiž dostal trénink dospělého áčka a starších žáků.

Sparta Kutná Hora B – FK Čáslav B 0:7 (0:1)

Výhodu ve prospěch hostujícího celku překlopila ve vyrovnaném prvním poločase gólem P. Havránková. Po změně stran začala být převaha na straně Čáslavi, která ji dokázala zužitkovat dalšími brankami a sama udržela s brankářem T. Klapalem čisté konto.

Branky a asistence Čáslavi B: P. Havránková (bez asistence) - 0:1, K. Patejdl (T. Pekhart) - 0:2, T. Pekhart (P. Havránková) - 0:3, K. Patejdl (E. Skaláková) - 0:4, M. Kopecký (K. Patejdl) - 0:5, T. Pekhart (bez asistence) - 0:6, M. Kopecký (P. Havránková) - 0:7. Rozhodčí: D. Mucha. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: T. Klapal - Š. Mariani. E. Skaláková, M. Honzíček - K. Patejdl, L. Hájková, P. Havránková - T. Pekhart. Průběžně střídali: J. Šmíd, M. Šulc, M. Kopecký. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Církvice/Nové Dvory - Uhlířské Janovice 1:4, Čáslav A - Sázava 3:6, Močovice - Suchdol 1:13, Chotusice - Paběnice 14:1, Bratčice - Malín/Hlízov 3:2.