125_20240312_115337.jpg
488_20220909_132435.jpg

U10 se Pohár mládeže nevyvedl

Na turnaji v Chlumci nad Cidlinou se nám vůbec nedařilo. V silně obsazeném turnaji jsme se utkali s týmy: Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s., SK Nemošice z.s., TJ Sokol Staré Hradiště, z.s., Sparta Kutná Hora, z.s.

Hodnocení trenéra Lukáše Jirků: „Hráči byli od začátku turnaje jak zkoprnělí a nervózní. Báli jsme se hrát, chyběl nám pohyb, nedařila se nám rozehrávka a co bylo nejhorší je, že nám chyběla i bojovnost. První dvě utkání jsme navíc hráli se silnými soupeři (SK Nemošice a Staré Hradiště), kteří, jak se dále ukázalo, tak byly postupujícími týmy. Nicméně to není omluva pro naše předvedené výkony. Věřím, že se to jen blbě sešlo a hráči neměli svůj den, protože vím, že hráči umí předvádět mnohem lepší výkony.“