143_20240417_095230.jpg
140_20240403_122320.jpg
536_20221006_141018.jpg

U10 se zúčastnila krajské soutěže „Středočeská miniliga

Paralelně jsme hráli okresní soutěž v Sázavě, kam jsme kvůli velké marodce poslali převážně hráče z U11 a doplnili hráči z U10.

Klukům z U11 děkuji, že nám takto vypomohli a my jsme se mohli jet poměřit do Nymburka s týmy: FK Kolín, Sokol Krhanice, SK Roudnice, Polaban Nymburk, SK Slaný a SK Neratovice.

Velice kvalitně obsazený turnaj jsme začali špatným výkonem a ten nás bohužel provázel celý turnaj. Kluci jako by odešli v hlavě a zapomněli hrát fotbal. Musím říct, že tento turnaj byl pro mě z naší strany velkým zklamáním. Od začátku bylo vše špatně, kdy většina hráčů dorazila pozdě na sraz. V zápase jsme většinou byli schopni držet krok do prvního gólu a pak jsme odpadli. Měřítko sneslo až poslední utkání. Bohužel jsme kvůli nemocem nebyli kompletní a měli jsme pouze dva hráče na střídání, a to během turnaje ještě kluci odpadali. To je vždy když se nedaří, tak nás vše bolí a nechce se.

Špatné výkony přikládám tomu, že jsme i nechytnuli úvod turnaje a v oslabením složení jsme nebyli schopni konkurovat krajské úrovni. Na této úrovni je při vší úctě znát, že někteří hráči na tuto úroveň nemají. Na druhou stranu nutno říct, že v tomto turnaji neměl nikdo svůj den, ale přesto bych chtěl dva hráče. Jakub Čertek a Lukáš Feri pracovali ve všech utkáních na plno a jejich bojovnost byla příkladná. Kdyby se takto všichni snažili a bojovali, tak by turnaj takto špatně.