Související zápasy

FK Čáslav
9_1630478642.jpg
519_20220926_132453.jpg

U10 se zúčastnila turnaje OFS v Suchdole

Tento víkend nás čekali soupeři, na které jsme doposud tuto sezónu nenarazili – Suchdol a sloučený tým Malešov/ Křesetice.

V prvním utkání jsme se utkali s domácím celkem Suchdola, který ukázal, že má velice kvalitní hráče ročníku 2012. I přes vysokou prohru v tomto utkání nemohu říct, že bych byl nespokojený s výkonem svého týmu. Už 14 dní se zaměřujeme na výběr místa a na konstruktivní rozehrávku od brankáře. Právě rozehrávka od brankáře se nám asi až na jednu, možná dvě situaci dařila, takže z tohoto pohledu jsem spokojený, že je zde vidět progres. Nicméně v tomto utkání jsme dělali dost chyb při bránění a naše aktivita místy nebyla příliš výrazná. I tak si myslím, že jsme byli „fotbalovějším“ týmem než soupeř. Musím pochválit brankáře soupeře, který pochytal většinu našich pokusů a předváděl velice dobré zákroky.

Ve druhém utkání proti týmu Malešov/ Křesetice se zlepšila naše produktivita, ale chvilkami jsme měli tendenci dělat „hloučky“. To jsme si o poločase opět připomněli a vysvětlili a následně byl druhý poločas z tohoto pohledu již lepší.

Čáslav: Bureš, Černý, Roubíček, Španko, Veselý, Žemba, Feri, Vojtíšek, Čertek.