9_1630478642.jpg
624_20230117_084739.png

U10 si zahrála na turnaji OFS Kutná Hora v hale Klimeška

Do prvního turnaje v novém roce, který se konal ve sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře, jsme vstoupili výhrou nad Suchdolem. Na hráčích byla vidět chuť do hry a touha po vítězství.

Ve druhém utkání proti Kutné Hoře byla znát vyspělost soupeře, který hrál turnaj s o rok staršími hráči, kteří již hrají žákovskou soutěž. Do první branky jsme hráli dobře, ale pak jsme inkasovali po chybě brankáře, který na polovině hřiště nepřesnou přihrávkou nabídnul možnost ke skórování. Tyto chyby se v tomto věku stávají často a vůbec to hráčům nemám za zlé, protože stále trváme na tom, aby byl brankář dalším hráčem, který hraje vysoko.

V posledním utkání skupiny jsme si to „rozdali“ o postup ze skupiny do semifinále proti Malínu. Po celou dobu utkání jsme i přes prohru byli fotbalovějším týmem, nicméně soupeř nás přehrál důrazem a někteří naši hráči se báli vyspělých hráčů soupeře. Po utkání jsme se dozvěděli, že trenéři Malína špatně pochopili, pro které ročníky je turnaj určen a turnaj odehráli se staršími hráči.

I proti starším soupeřům kluci odehráli dobrá utkání a po celou dobu se snažili hrát konstruktivně, tedy přesně tak jak bychom se chtěli prezentovat. I přes nelibé umístění na 5. místě musím říct, že herně jsme nezklamali a kluci předvedli spoustu hezkých jak individuálních, tak týmových akcí.

Sestava: Vacek, Černý, Hortenský, Spěvák, Feri, Španko, Čertek, Žemba, Rejthárek.

FOTOGALERII Z TURNAJE NA WEBU SVOBODA.INFO NALEZNETE ZDE!