Související zápasy

FK Čáslav
9_1630478642.jpg
563_20221019_132443.jpg

U10 zahazovala na turnaji v Bílém Podolí gólové šance

V dalším okresním turnaji jsme zavítali na hřiště do Bílého Podolí, kde jsme se utkali s domácím celkem z Podolí a s týmem ze Suchdola.

V prvním utkání proti Suchdolu jsme opět bojovali spíše sami se sebou nežli se soupeřem. Soupeř, do čeho kopnul, tak skončilo v naší brance a my naopak pálili šance na skvěle chytajícím a hrajícím brankáři Suchdola. Nás momentálně tlačí bota v neaktivní hře bez míče a s tím související hře středového a útočných hráčů, kteří jsou velice pasivní, když jsme na míči a i v případě, že míč má v držení soupeř.

Ve druhém utkání proti Bílému Podolí jsme pokračovali v nastoleném trendu a pálili jsme snad ještě více brankových příležitostí na věkově starším a růstově větším brankáři, který chytal za soupeře na výjimku. Klukům jsme asi tak 15x řekli, že musí mířit po zemi k tyči, ale bohužel to nepadlo na úrodnou půdu, a tak brankář hostí chytal jednu šanci za druhou. Pozitivním aspektem je, že se naše hra malinko zlepšila a dokázali jsme si vypracovat více brankových příležitostí.

Na trénincích se budeme muset zaměřit více na hru bez míče a také na střelbu. Mezitím nás ale ve středu prověří týmy Football Academy a tým Kutné Hory, se kterými sehrajeme utkání ve středu na domácí půdě.

Čáslav: Feri, Novák, Čertek, Roubíček, Bureš, Vondráček, Žemba, Rejthárek, Španko, Vacek.