9_1630478642.jpg
723_20230425_095200.jpg

U10 zakončila turnaj v Kutné Hoře společnou akcí na motokárách

Ve druhém okresním turnaji jsme zavítali do sousední Kutné Hory, kde jsme se utkali s domácím týmem, týmem z Chotusic a jelikož jsme měli téměř všechny hráče zdravé, tak jsme za Čáslav udělali dvě mužstva. Kutná Hora nám vyšla vstříc a postavila dvě hřiště, za což jim patří díky.

Oba týmy, které jsme sestavili, odehráli s hráči ročníky 2013 a 2014 a pouze s jedním hráčem ročníku 2012. Všichni hráči ukázali kvalitu a správným směr, kterým stále jdeme. Hráči obou mužstev byli lepší na míči v kombinaci s konstruktivní rozehrávkou od brankáře si myslím, že už se na to dá koukat i pro rodiče.

Jelikož jsme měli v jednom týmu jednoho hráče na střídání a v druhém týmu byli dva hráči na střídání, tak si všichni hráči zahráli více než dost a v kombinaci se slunečným dnem, toho měli všichni plné kecky. Z toho důvodu jsme si nechali souboj našich dvou týmů na poslední utkání s tím, že utkání případně zkrátíme, když kluci nebudou moct a hra nebude mít parametry. Opak byl ale pravdou, kluci se do posledního utkání vybičovali a oba týmy předvedly neskutečně bojovný a rychlý fotbal podpořený dobrými výkony. S trenérským týmem jsme se nestačili divit, k jakému výkonu se kluci vyhecovali.

Po skvěle odehraném turnaji jsme měli naplánovaný teambuilding na motokárách v Kutné Hoře, kam jsme se přesunuli hned po turnaji. Pro děti byla připravena večeře a v kombinaci s motokárami jsme strávili skvělé odpoledne, kdy vrcholem dne byly jízdy na motokárách. Někteří kluci již byli ostřílení jezdci, jiní se zase sžívali s motokárou a dráhou, ale po rozkoukání měli všichni pedál sešlápnutý na podlaze a brzdy nikdo moc nepoužíval.

Sestavy:

Čáslav 1: Vacek, Černý, Čertek, Španko, Feri, Spěvák, Zapářka

Čáslav 2: Veselý, Hortenský, Lízálek, Dudych, Bureš, Roubíček, Žemba, Rejthárek